نمایندگی Serva | محصولات Serva | نمایندگی شرکت Serva

شرکت Serva

نمایندگی شرکت Serva در ایران

نمایندگی شرکت Serva در ایران :

شرکت SERVA در سال ۱۹۵۳ در هیدلبرگ مرکز اصلی علوم زندگی توسط دکتر شیمیدان دکتر نیکلاوس گربوفر تاسیس شد.ایده او این بود که معرفهای بیوشیمیایی خوب برای آزمایشگاههای تحقیقاتی در دانشگاهها و صنعت، برای «خدمت علم عرضه کند.

در سال ۱۹۶۱ اولین کاتالوگ فهرست شده تقریبا۴۵۰ محصول را ارائه داد.در سال ۱۹۷۰، شرکت SERVA  به خاطر برنامه جامع آن از Biochemical Fine شناخته شده بود و آزمایشگاه های سراسر جهان را با معرفهای با کیفیت بالا تامین می کرد. فن آوری های در حال توسعه برای جداسازی مولکول های بیومواد ( bioseparation ) یک مرحله جدید در SERVA ایجاد کرد. طیف وسیعی از معرفها برای الکتروفورز و کروماتوگرافی در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به بازار عرضه شد.

 ژل های پیش ساخته برای تمرکز Isoelectric، ampholytes حامل و سایر تخصص ها هنوز در خانه تولید می شوند. شرکت SERVA نمایندگی های زیادی در نقاط مختلفی اخذ کرد که در ایران نمانده محصولات شرکت SERVA شرکت سفیر آزما کیان آماده ارائه خدمت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من