شرکت Serva

نمایندگی شرکت Serva در ایران

نمایندگی شرکت Serva در ایران :

شرکت SERVA در سال ۱۹۵۳ در هیدلبرگ مرکز اصلی علوم زندگی توسط دکتر شیمیدان دکتر نیکلاوس گربوفر تاسیس شد.ایده او این بود که معرفهای بیوشیمیایی خوب برای آزمایشگاههای تحقیقاتی در دانشگاهها و صنعت، برای «خدمت علم عرضه کند.

در سال ۱۹۶۱ اولین کاتالوگ فهرست شده تقریبا۴۵۰ محصول را ارائه داد.در سال ۱۹۷۰، شرکت SERVA  به خاطر برنامه جامع آن از Biochemical Fine شناخته شده بود و آزمایشگاه های سراسر جهان را با معرفهای با کیفیت بالا تامین می کرد. فن آوری های در حال توسعه برای جداسازی مولکول های بیومواد ( bioseparation ) یک مرحله جدید در SERVA ایجاد کرد. طیف وسیعی از معرفها برای الکتروفورز و کروماتوگرافی در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به بازار عرضه شد.

 ژل های پیش ساخته برای تمرکز Isoelectric، ampholytes حامل و سایر تخصص ها هنوز در خانه تولید می شوند. شرکت SERVA نمایندگی های زیادی در نقاط مختلفی اخذ کرد که در ایران نمانده محصولات شرکت SERVA شرکت سفیر آزما کیان آماده ارائه خدمت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

مرکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، فروش مواد آزمایشگاهی، فروش کیت تحقیقاتی و تجهیزات آزمایشگاهی از معتبر ترین برندهای دنیا از جمله سیگما آلدریچ، مرک آلمان، ترموفیشر، پرومگا و …

جهت خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی، تنها کافیست که با ما تماس بگیرید:

02166074277   –   ۰۹۱۲۸۳۰۸۰۹۱  –  ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من