شرکت Abcam

شرکت ABCAM

 

Abcam یک شرکت تجارت الکترونیک در زمینه علوم زیستی است که بازخورد مشتریان عمومی را در مورد محصولات ABCAM با استفاده از بررسی و رتبه بندی ارائه شده توسط مشتری ها را تسهیل می کند. از سال ۲۰۱۱، این شرکت به تولید مستقیم محصولات بیوتکنولوژی منتقل شده است.

این شرکت در سال ۱۹۹۸ توسط جاناتان میلنر با استادان تونی کوزریدس و دیوید Cleevely تاسیس شد، با این ایده که دانشمندان و محققان خرید آنتیبادی ها را در سراسر اینترنت آسان تر کنند.

از زمان آغاز آن در سال ۱۹۹۸، این شرکت تنها از آنتی بادیهای موجود در بازار استفاده کرده است. این داروها از داروهای مرتبط با آنتی بادی مانند آزمایش های ایمنی (به عنوان مثال کیت های SimpleStep ELISA)، پپتیدها، پروتئین ها و پروتئین های تشخیص پروتئین (از جمله کیت های رنگ آمیزی ایمونوهیستوشیمی (IHC) استفاده می کنند). شرکت Abcam همچنین مجموعه ای از محصولات غیر مرتبط با آنتی بادی مانند بیوشیمیایی، تست های سلولی و کیت های اپی ژنتیک (به عنوان مثال کیت های MIRNA کروی فلی چندتایی)می باشد.

شرکت Abcam در بورس اوراق بهادار لندن ثبت شده است که بهترین آنتی بادی های جهان را با جامع ترین، صادقانه ترین و به روزترین داده ها، تحویل سریع و خدمات مشتری و پشتیبانی فنی ارائه میکند که با اخذ نمایندگی های مختلف در سراسر جهان توانسته است خدمات شرکت خود را گسترش دهد از این رو در ایران شرکت سفیر آزما کیان نماینده رسمی  واردکننده محصولات این شرکت با بهترین خدمات و پشتیبانی آماده ارائه خدمت به کلیه مصرف کنندگان و دانشجویان عزیز کشورمان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.