نمایندگی Promega | محصولات Promega | نمایندگی شرکت Promega

شرکت Promega

نمایندگی شرکت Promega در ایران

نمایندگی شرکت Promega در ایران :

شرکت Promega با مجموعه ای از بیش از ۳۰۰۰ محصول شامل زمینه های ژنومیک، تجزیه و تحلیل پروتئین ، تجزیه و تحلیل سلولی، کشف مواد مخدر و هویت ژنتیکی می باشد.

محصولات Promega توسط دانشمندان زیست مورد استفاده قرار می گیرند که پاسخگوی سؤالات اساسی دربارۀ فرایندهای بیولوژیکی می باشند و همچنین مورد استفاده دانشمندان علمی برای تشخیص و درمان بیماری ها، کشف درمان های جدید و استفاده از ژنتیک و آزمایش DNA برای شناسایی انسان است.

Promega دارای حقوق مالکیت معنوی قابل توجه و مجوز در مناطق مختلف کلیدی است که یک پایه برای نمونه کارها متنوع آن از جمله:

بیولومینسانس، لوکیفرازهای مهندسی، بردارهای خبره لوکیفراز و بسترهای لوچیفراز می باشند.

 نقشه جهانی

در ابتدا، در سال ۱۹۷۸ در مدیسون، ویسکانسین، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد، Promega دارای شعبه در ۱۶ کشور و بیش از ۵۰ توزیع جهانی در ۱۰۰ کشور است. که سنگ بنای عمل تجارت Promega حمایت از مشتریان، جامعه و کارکنان است. اگر شما به دنبال دفتر فروش، Promega محلی خود، تولید کننده یا توزیع کننده محصول هستید، می توانید به شرکت سفیر آزما کیان نماینده رسمی شرکت Promega برای تامین نیازهای خود مراجعه فرمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من