نمایندگی Gehealthcare| محصولات Gehealthcare|Gehealthcare

شرکت Gehealthcare

نمایندگی شرکت Gehealthcare در ایران

نمایندگی شرکت Gehealthcare در ایران :

 

شرکت GE Healthcare Life Sciences یک شرکت امریکایی است که دفتر مرکزی آن در بریتانیا واقع شده است. شرکت GE Healthcare در سال 1994 تاسیس شد. GE Healthcare به عنوان یک شرکت تابعه General Electric فعالیت می کند.

این شرکت با بیش از 50000 کارمند در بیش از 100 کشور، حضور 100 ساله خود را در صنعت به ثبت رسانده است. GE Healthcare از پیشگامان تجهیزات تصویربرداری پزشکی محسوب می شود. از سال 2017 این شرکت تولید کننده و توزیع کننده مواد تصویربرداری تشخیصی و داروهای رادیولوژیک برای روشهای تصویربرداری است که در روشهای تصویربرداری پزشکی استفاده می شود.

GE Healthcare Life Sciences همچنین تجهیزات تشخیصی پزشکی از جمله دستگاه های تصویر CT را تولید می کند. علاوه بر این راه حل های فناوری بهداشت و درمان برای تصویربرداری پزشکی و فن آوری اطلاعات، تشخیص پزشکی، سیستم های نظارت بر بیمار، تحقیقات بیماری و تولید مواد بیولوژیکی ارائه می دهد.

محصولات GE Healthcare در 9 واحد اصلی قرار می گیرد:
Detection and Guidance Solutions (DGS)
Healthcare Digital
Life Care Solutions (LCS)
Life Sciences (LS)
Magnetic Resonance (MR)
Molecular Imaging & Computed Tomography (MICT)
Surgery
Ultrasound (US)
Global Services

GE Healthcare در حالی که دفاتری در سراسر جهان داراست دارای واحدهای عملیات مهمی در فرانسه، فنلاند، مجارستان، چین، ژاپن و هند می باشد. شرکت amersham که از سال 1946 در زمینه تولید محصولات علوم زیستی فعالیت داشت در سال 2004 توسط GE Healthcare خریداری شد.
بخش GE HEALTHCARE LIFE SCIENCES این شرکت در زمینه تحقیقات و فناوری علوم زیستی فعالیت دارد.

 

بخشی از اکوسیستم دیجیتال جدید ، که برای شما طراحی شده است.

اطلاعاتی که شما برای کمک به بهبود نتایج برای بیماران ، کارمندان و شرکت خود نیاز دارید؛ از جمله دسترسی به مباحث بالینی ، عملیاتی ، رهبری و روند. دسترسی گسترده ای را از طریق MyGEHealthcare ، پورتال ایمن ما برای کمک به شما برای کارآمدتر کردن کار فراهم کرده است.

 

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من