نمایندگی Mybiosource | محصولات Mybiosource | Mybiosource

شرکت Mybiosource

نمایندگی شرکت Mybiosource در ایران

نمایندگی شرکت Mybiosource در ایران :

شرکت  MyBiosource در ابتدا در ونکوور، بریتیش کلمبیا، در سال ۲۰۰۶ توسط سه دانشمند مشتاق در مورد ارائه بهترین واکنش های بیولوژیکی در سراسر جهان، به عنوان شرکتی با چشم اندازهای بزرگ تاسیس شد. از سال ۲۰۰۷، ما ستاد ما را به آفتابی جنوب کالیفرنیا، سان دیگو (ایالات متحده آمریکا) نقل مکان کردیم.

“مأموریت اصلی ما در MyBiosource تهیه واکنش های کیفیت در سراسر جهان است.” 

به عنوان یک هدف برای رسیدن به ماموریت اصلی ما، هدف ما ارائه پایگاه مشتریان محققان و دانشمندان با یک مجموعه قابل جستجو در جستجوگرهای بیولوژیکی مانند آنتی بادی های تک سلولی یا پلی کلونال ، پروتئین های نوترکیب یا کیت های ELISA است .

“MyBioSource ارائه می دهد گسترده ترین انتخاب محصولات با بهترین قیمت.” 

اگر ما با مرور کاتالوگهای گسترده آنلاین خودمان به هدف خود رسیدگی کنیم، خودتان قضاوت کنید. عمق و گستره مجموعه ما به راحتی قابل مشاهده است. ما برای ارائه پاسخ سریع به سفارشات خود، در سان دیگو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا، خدمات حمل و نقل و توزیع خود را نگهداری می کنیم.

شرکت  MyBiosource دارای نمایندگی در ایران می باشد که شرکت سفیر آزما کیان نماینده رسمی محصولات شرکت  MyBiosource در ایران می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من