نمایندگی Bioneer | محصولات Bioneer | نماینده شرکت Bioneer

شرکت Bioneer

نمایندگی شرکت Bioneer در ایران

نمایندگی شرکت Bioneer در ایران :

یک شرکت پیشرو بیوتکنولوژی / شرکت زیست شناسی مولکولی


تاریخ :

Bioneer ، یک شرکت نوآورانه زیست فناوری از سال 1992 است

شرکت Bioneer شرکت پیشرو بیوتکنولوژی کره است. Bioneer اولین شرکت بیوتکنولوژی کره ای بود که در سال 1992 تاسیس شد. این شرکت محصولات بیولوژی مولکولی و هنری از جمله الیگونوکلئوتیدها ، پلیمرازهای قابل تحمل و ابزار دستکاری ژن را توسعه داده است (استخراج کننده اسید نوکلئیک اسید ، چرخه حرارتی ، qPCR در زمان واقعی) ابزار و ترتیب سنج DNA). Bioneer از بدو تأسیس ، علاوه بر مکانیک ، فوتونیک و الکترونیک ، در ادغام فناوری DNA نوترکیب ، تخمیر ، بیوشیمی و شیمی اسید نوکلئیک سرمایه گذاری کرده است. این شرکت موقعیتی دارد تا با اختراع بیوشیمی و ابزارهای جدید ، توانایی خود را برای توسعه فن آوری های نسل بعدی در دوره پس از ژنوم به طور کامل ادغام کند.

اکنون شرکت Bioneer دارای دو مرکز تولید و تحقیق در کره است که در کل 226،000 فوت مربع است. این امکانات مجهز به سینت سایزر اختصاصی 384 ، دارای یک خط تولید کامل برای سنتز الیگونوکلئوتیدها و محصولات siRNA است. علاوه بر ساخت DNA / RNA ، Bioneer محصولات جدید زیست شناسی مولکولی و پروتئین های نوترکیب از جمله سیستم ها و معرف ها را تولید می کند.

چند سال پیش ، کمپانی Bioneer پس از یک پیشنهاد عمومی موفقیت آمیز موفق ، شرکت Bioneer را تاسیس کرد ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به. شرکت تابعه آمریکا در آلامامه ، کالیفرنیا ، در قلب منطقه خلیج سان فرانسیسکو واقع شده است. این شرکت به ارائه راه حل های هنری برای جامعه جهانی علوم زندگی در دانشگاه ها ، بیوتکنولوژی ، آزمایشگاه های بالینی و شرکت های دارویی اختصاص دارد. ما در طیف وسیعی از زمینه ها تخصص داریم.

محصولات و فن آوری های ما شامل موارد زیر است:

محصولات تقویت کننده DNA / RNA
محصولات استخراج اسید نوکلئیک
آنزیمی از قبیل DNA پلیمراز و رونویسی معکوس
نردبان DNA و نشانگرهای پروتئینی
DNA / RNA / siRNA الیگوس
سیستم استخراج اسید نوکلئیک خودکار
سیستم بیان و تصفیه پروتئین خودکار
نانوذرات مغناطیسی برای مولکولهای زیستی
فن آوری های درمانی مبتنی بر RNAi


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من