نمایندگی Cayman| محصولات Cayman| نمایندگی شرکت Cayman

شرکت Cayman

نمایندگی رسمی شرکت Cayman کایمن در ایران

نمایندگی رسمی شرکت Cayman کایمن در ایران :

شرکت Cayman، که مقر آن در آن آربور، میشیگان است، دانشمندان سراسر دنیا را با منابع لازم برای پیشبرد سلامت انسان و حیوانات در اختیار دانشمندان قرار می دهد. شرکت Cayman تولید بیوشیمی های با کیفیت بالا، کیت های تست، آنتی بادی ها و پروتئین های نوترکیب و ارائه خدمات قرارداد برای سنتز / تجزیه و تحلیل شیمیایی سفارشی، توسعه / غربالگری آزمایش و کشف مواد مخدر را نیز دارند.

ماموریت شرکت Cayman این است که کمک کنند تا تحقیق امکان پذیر باشد. این کار با استفاده از یک گروه با استعداد و کارآمد از کارشناسان برای توسعه ابزارهایی برای حمایت از دانشمندان پژوهشی در سراسر دانشگاه، بیوتکنولوژی و موسسات دارویی آغاز می شود. دانشمندان شرکت Cayman متخصصین سنتز، تصفیه و مشخصه های وسیعی از بیوشیمیایی هستند. شرکت Cayman در تمام جنبه های آزمایش و توسعه آنتی بادی بسیار ماهر هستند و به طور کامل در بیان پروتئین، کریستالیزاسیون و تعیین ساختار انجام می شود.

نمایندگی محصولات شرکت Cayman در ایران شرکت سفیر آزما کیان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من