نمایندگی Exiqon | محصولات Exiqon | نماینده شرکت Exiqon | سفیر آزما کیان

شرکت Exiqon

نمایندگی شرکت Exiqon در ایران

نمایندگی شرکت Exiqon در ایران :

محصولات و خدمات


محصولات و خدمات Exiqon توسط محققان آکادمی ، بیوتکنولوژی و شرکتهای داروسازی در سراسر جهان استفاده می شود تا اکتشافات پیشگویی در مورد ارتباط بین فعالیت ژن و پیشرفت بیماری را انجام دهد. با استفاده از فن آوری اختصاصی LNA، ، خطوط تولید ما ویژگی و حساسیت بالایی را برای تجزیه و تحلیل میکرو RNA ، mRNA و طولانی RNA غیر کد نویسی ارائه می دهند.

محصولات و خدمات Exiqon شامل کل جریان کار از آماده سازی نمونه گرفته تا تجزیه و تحلیل بیان (Sequencing ، Array و qPCR) ، تشخیص و تجزیه و تحلیل عملکردی چه در شرایط in vitro و in vivo است. خدمات Exiqon تخصص در RNA Next Sequencing ، پروفایل MicroNA و کشف نشانگرهای زیستی را از نمونه های بالینی ارائه می دهد.

با پیوستن نیروها با QIAGEN ، اکنون محصولات و خدمات ما توسط راه حل های جهانی QIAGEN و قدرتمند Sample to Insight® تکمیل شده است. ما همچنان با پشتکار و تخصصی که از ما انتظار داشتید از تحقیقات شما پشتیبانی می کنیم.


نکات برجسته


Exiqon A / S در تاریخ 1 نوامبر 1995 تأسیس شد و در بهار 1996 به بهره برداری رسید. در اواخر سال 1997 ، Exiqon حقوق منحصر به فرد فناوری LNA Lock (قفل نوکلئیک اسید) را از مخترعان دانمارکی این فناوری تضمین کرد. Exiqon فناوری LNA، را توسعه داد ، از جمله روش هایی برای تولید در مقیاس بزرگ و تعداد زیادی برنامه کاربردی برای فناوری LNA، ، که همگی ثبت اختراع شده اند.

در سال 1999 ، Cureon A / S با هدف بهره برداری از پتانسیل درمانی فناوری LNA as به عنوان یک شرکت تابعه Exiqon تاسیس شد. Cureon A / S بعداً با Panteco A / S ادغام شد و شرکت Santaris Pharma A / S را تشکیل داد. اگزيكون از آن زمان سهام خود را در Santaris Pharma A / S فروخته است. Santaris Pharma A / S توسط F. Hoffmann-La Roche AG در سال 2014 به دست آمد. Exiqon تمام حقوق مربوط به فناوری LNA، را بجز برنامه های درمانی حفظ کرده است.

در سال 2003 ، Exiqon استراتژی محصول گرا را برای بخش علوم حیات خود تهیه و پیاده سازی کرد. اولین محصول تحقیقاتی ، Universal ProbeLibrary ™ ، در بهار سال 2004 به بازار عرضه شد. در سال 2005 ، Exiqon با فروش Roche Diagnostics اتحاد استراتژیک را برای فروش Universal ProbeLibrary strategic تشکیل داد.

در سال 2006 ، Exiqon یک شرکت تابعه در ایالات متحده و یک سازمان فروش ایالات متحده تأسیس کرد.