نمایندگی StemCell | محصولاتStemCell | نمایندگی شرکت StemCell

شرکت StemCell

نمایندگی شرکت StemCell در ایران

نمایندگی شرکت StemCell در ایران :

شرکتSTEMCELL  یک شرکت جهانی بیوتکنولوژی است که محصولاتی را تولید و فروش می کند و خدماتی را ارائه می دهد که از دانشمندان علمی و صنعتی پشتیبانی می کند. این شرکت متخصص در توسعه سلول های کشت سلولی، محصولات جداسازی سلولی، ابزار و دیگر واکنش دهنده ها برای استفاده در سلول های بنیادی ، ایمونولوژی ، سرطان ، داروهای تجدید پذیر و تحقیقات درمانی سلولی است .

 تیم تحقیق و توسعه STEMCELL اغلب با آکادمیک همکاری می کند . در مقر ونکوور، بریتیش کلمبیا ، کانادا ، و دارای دفاتر در هشت کشور از جمله ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، فرانسه، استرالیا، سنگاپور و چین، و همچنین توزیع کنندگان در حدود ۸۰ کشور دیگر است.شرکت STEMCELL بزرگترین شرکت بیوتکنولوژی در کانادا است که در حال حاضر بیش از ۸۰۰ نفر در سراسر جهان کار می کند و بیش از ۲۲۰۰ محصول را ارائه می دهد که دارای نمایندگی متعددی در کشورهای مختلفی در جهان می باشد که شرکت سفیر آزما کیان نماینده محصولات شرکت STEMCELL می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من