نمایندگی MP Biomedicals| محصولات MP Biomedicals

شرکت MP Biomedicals

نمایندگی شرکت MP Biomedicals در ایران

نمایندگی شرکت MP Biomedicals در ایران :

شرکت MP Biomedicals یک شرکت جهانی است که مقر آن در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا و دفاتر منطقه ای آن در اروپا، آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا است. این شرکت بیش از 55،000 محصول را تولید می کند و به فروش می رساند. این شرکت یک سری جامع از محصولات مرتبط با علوم زیست شناسی، مواد شیمیایی و محصولات تشخیصی را ارائه می دهد.

شرکت ام پی بیومدیکالز شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان جهانی را با تجهیزات تشخیصی دارای گواهی ISO-13485 در ایالات متحده آمریکا سنگاپور و همچنین فرانسه ارائه می دهد.
محصولات شرکت مذکور تقریبا در تمام بخش های عمده جهان در دسترس هستند و همچنان به گسترش نمونه کارهای خود با تولید محصولات با کیفیت بالا و نوآورانه ادامه می دهد.

محصولات شرکت MP Biomedicals به طور کلی در زمینه های زیر طبقه بندی می شود:
Life science
Research
Chemistry
Fine chemicals
Bovine proteins
Diagnostics
Immuno solutions

ام پی بیومدیکالز طیف گسترده ای از محصولات و راه حل اختصاص داده شده در تمام زمینه های تحقیقاتی علوم زیستی ارائه می دهد. سبد محصولات این شرکت مواد شیمیایی مخصوص و مواد بیوشیمیایی، ابزار، آنتی بادی، کیت ها و واکنش دهنده ها برای حمایت از جریان کار تحقیقاتی شما را در بر می گیرد.

دانشمندان در سراسر دنیا مواد شیمیایی آلی و معدنی این شرکت را به کار می گیرند. بیش از 50 سال است که این شرکت در زمینه های تولید نوآورانه معرف ها، مواد پیشرفته و ایزوتوپ ها، مواد شیمیایی دارویی فعال است.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من