درباره ما | نمایندگی مرک | نمایندگی سیگما آلدریچ | ترموفیشر

شرکت سفیر آزما کیان

سفیر آزما کیان، safir azam kian سفیر آزما کیان، سیگما آلدریچ, واردات سیگما آلدریچ , مواد آزمایشگاهی سیگما آلدریچ,سفیر آزما کیان, مواد شیمیایی, مواد آزمایشگاهی, کیت تحقیقاتی, تجهیزات آزمایشگاهی سیگما آلدریچ, سیگما-آلدریچ, sigmaaldrich، sigma-aldrich

شرکت سفیر آزما کیان

 • شرکت سفیر آزما کیان، مسئولیت محدود، در سال ۱۳۸۶ با نام “افق شیمی پرشین” فعالیت خود را به عنوان یکی از ارایه‌کنندگان مواد و تجهیزات آزمایشگاهی آغاز کرد. در سال ۱۳۹۶ بنا بر تصمیم مدیران وقت شرکت جهت همسویی و تطابق بیشتر با آخرین تحولات بازار مواد آزمایشگاهی بنام سفیر آزما کیان تغییر نام یافت.
 • در زمان آغاز فعالیت شرکت، مباحث مرتبط با واردات لوازم پیشرفته و تجهیزات نوین آزمایشگاهی در ایران بسیار پر چالش بود. مشتریان برای استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و امکانات ساده ای همچون داشتن مواد شیمیایی با کیفیت بالا با مشکلات بسیار زیادی رو به رو بودند. ناگزیر باید مراحل بسیار پیچیده‌ای را برای دسترسی و استفاده از آن طی می‌کردند. وجود مشکلاتی از این دست از یک سو و رشد پرشتاب علم در کشور و در سراسر جهان از دیگر سوی، انگیزه‌ی اصلی تاسیس شرکت برای ارایه‌ی خدمات نوین آزمایشگاهی در ایران بود.
 • هر چند شرکت سفیر آزما کیان، فعالیت خود را با ارایه‌ی مواد شیمیایی آغاز کرد. نگرش مدیریتی شرکت به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای کیت های تحقیقاتی و آزمایشگاهی سبب شد سفیر آزما کیان با ورد به این عرصه سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان یکی از پیشروان این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار استفاده‌کنندگان از خدمات سفیر آزما کیان افزوده شود.
 • شرکت سفیر آزما کیان با بهره گیری از کارکنان و کارشناسان خبره همواره در خدمت جامعه علمی و متخصص در حوزه کاری خود می باشد. این شرکت دارای بخش های نگهداری فنی و پشتیبانی خدمات پس از فروش می باشد.

 • همچنین شرکت سفیر آزما کیان با داشتن نمایندگی انحصاری از چندین کمپانی بین المللی و داشتن مقادیر زیادی موجودی از کالاهای پر مصرف از برندهای خود در انبار شرکت آماده خدمت رسانی منظم و بر طبق اصول و استاندارد های لازم و با رعایت شرایط حمل کالاهای فریزری و یخچالی با زنجیره سرد می باشد.
 • مشتریان عمده شرکت سفیر آزما کیان مراکز درمانی تحقیقاتی، بیمارستانها، آزمایشگاهها، دانشگاهها و شرکت های دارویی، غذایی، کشاورزی و دامی، نفت و پتروشیمی و صنایع وابسته می باشند.
 • اینک، تعداد بی‌شمار اعضای خانواده‌ی مشتریان سفیر آزما کیان، پشتوانه‌ی ارزشمند برای سرمایه‌‌گذاری‌های روزافزون بر تجهیزات و انگیزه‌ی مناسبی برای بهبود هر چه بیش‌تر خدمات این شرکت در کشور شده است.

زمینه فعالیت های تخصصی:

۱- مواد شیمیایی:

 • نمایندگی واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت مرک:

گروه شرکت مرک آلمان دربخشهای مختلف۲۰.۰۰۰محصول تخصصی و فوق تخصص درحیطه دارویی شیمیایی ومحصولات آزمایشگاهی تولید دارد که محصولات آن درسراسردنیا متقاضیان زیادی دارد.

 • نمایندگی واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت آلدریچ:

شرکت سیگما آلدریچ یک شرکت آمریکایی فعال درزمینه علوم زیستی که دربیش از۴۰کشوردنیا فعالیت دارد و عمده محصولاتش درزمینه داروسازی وزیست فناوری، کاربردیست.

 • نمایندگی واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت آلفا آیسر:

آلفا آیسر یک شرکت آمریکایی میباشدکه فعالیت خودرا ازسال ۱۹۸۹ ودرشهرماساچوست آغازکرد. محصولات این شرکت شامل لوازم آزمایشگاهی و موادشیمیایی است که یکی ازبرندهای معروف دنیا و متقاضان زیادی درسراسر دنیا دارد.

 • نمایندگی واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت فلوکا:

شرکت فلوکا یک شرکت آمریکایی است که فعال درزمینه علوم زیستی که دربیش از۴۰کشوردنیا فعالیت داردو عمده محصولاتش درزمینه داروسازی وزیست فناوری، کاربردیست.

 • نمایندگی واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی شرکت ایزولب:

ایزولب یک شرکت آمریکایی میباشد فعالیت خودرا ازسال ۱۹۸۹ ودرشهرماساچوست آغازکرد. محصولات این شرکت شامل لوازم آزمایشگاهی و موادشیمیایی است که یکی ازبرندهای معروف دنیا و متقاضان زیادی درسراسر دنیا دارد.

۲- کیت های تحقیقاتی و آزمایشگاهی

کیت های الایزا ۶ ماه الی یک سال از زمان تولید قابلیت مصرف دارند از این رو اطمینان از زمان ساخت کیت بسیار اهیمت دارد. از این رو کیت های سفارش داده شده به شرکت سفیرآزما کیان با در نظر گرفتن مدت زمان واردات تقریبا یک ماه از زمان ساخت آن گذشته است. شرکت با حفظ زنجیره دمای سرد و قیمتی مناسب اقدام به واردات از کمپانی های زیر می نماید:

 • تهیه و توزیع کلیه کیت های الایزا و تحقیقاتی از کمپانی ebioscience.
 • تهیه و توزیع کلیه کیت های الایزا و تحقیقاتی از کمپانی Abcam.
 • تهیه و توزیع کلیه کیت های الایزا و تحقیقاتی از کمپانی های R&D , Cayman , Promega Santa Cruz، Qiagen، GE healthcare , Tocris ,Thermo Fisher، LifeTechnologies.
 • تهیه و توزیع کیت های هورمونی، تومور مارکر ها، فریتین، … به روش های الایزا و کمولومینسنس کمپانی Calbiotech کشور امریکا.
 • کیت های تورچ و عفونی به روش الایزا کمپانی Viro-immun کشور آلمان.

ضمانت کیفیت :

این شرکت با داشتن از کارکنان و کارشناسان خبره کیفیت کلیه مواد ارائه شده را بررسی می نماید و در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت مواد آزمایشگاهی، بدون ادعای هیچگونه خسارتی استرداد آنها را می پذیرد .

برخی از مشتریان :

 • مراکز داروسازی از جمله :

داروسازی کوثر ، خوارزمی ، پورسینا ، رامو فارمین ، ابوریحان ، شفای ساری ، ایران دارو ، تولید دارو ، سها.

 • مراکز دانشگاهی از جمله :

۱- دانشگاه های وزارت بهداشت:

دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، شیراز، مشهد، کرمان، اردبیل، زنجان، تبریز، اورمیه، اصفهان، همدان، گیلان، 

۲- دانشگاه های وزارت علوم:

دانشگاه های صنعتی شریف، تربیت مدرس، تهران، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیر، الزهرا، امیرکبیر، فردوسی مشهد، بیرجند، گیلان، مازندران، یاسوج، گنبد، همدان، زاهدان، زابل، اردبیل، زنجان، سراوان، امام حسین، مراکز پیام نور تهران، قزوین، مشهد، اصفهان، کرمان، باقین کرمان، یاسوج و … ، دانشگاه آزاد مراکز تهران جنوب، شرق تهران، مشهد، فیروزآباد فارس، شیراز، زاهدان، کرمان، و اردبیل.

 • مراکز تحقیقاتی صنعتی :

پروهشگاه صنعت نفت، پژوهشگاه پلیمر، سازمان پژوهشهای علمی صنعتی، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی، سازمان انرژی اتمی، شرکت مترو تهران، صنایع دفاع، هوا فضا، منطقه پارس جنوبی (پالایشگاه های گاز)، پتروشیمی آریا ساسول، پالایشگاه تهران، پتروشیمی آبادان.

 

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من