نمایندگی خرید و فروش محصولات شرکت برند Miltenyi Biotec میلتنی بیوتک | سفیر آزما کیان مواد شیمیایی آزمایشگاهی

نمایندگی خرید و فروش محصولات شرکت برند Miltenyi Biotec میلتنی بیوتک

نمایندگی خرید و فروش محصولات شرکت برند Miltenyi Biotec میلتنی بیوتک

نمایندگی خرید و فروش محصولات شرکت برند Miltenyi Biotec میلتنی بیوتک

 

شرکت Miltenyi Biotec یک شرکت جهانی بیوتکنولوژی است که مقر آن در آلمان واقع شده است. این شرکت محصولات و خدماتی را ارئه می دهد که از دانشمندان، پژوهشگران بالینی و پزشکان در زمینه تحقیقات اساسی، تحقیقات ترجمه و برنامه های کاربردی بالینی پشتیبانی می کند.

شرکت میلتنی بایوتک راه حل هایی را ارائه می دهد که شامل تکنیک های تهیه نمونه، جداسازی سلول، مرتب سازی سلول، جریان سیاتومتری، کشت سلولی، تجزیه تحلیل مولکولی، کاربرد بالینی و تصویربرداری حیوانات کوچک است. از زمان تأسیس Miltenyi Biotec در سال 1989، این شرکت به سلول درمانی پرداخته است. این شرکت دارای بیش از 2000 کارمند با 44 ملیت متفاوت و مجموعه ای از بیش از 14000 محصول است. این شرکت در 28 کشور فروش مستقیم دارد و در 73 کشور از طریق توزیع کنندگانش خدمت می کند.

2500 بیمار سالانه با محصولات سلولی Miltenyi Biotec درمان می شوند.
55،000 روش سلول درمانی با محصولات Miltenyi Biotec انجام پذیر است.

 

این مطلب را از دست ندهید :
نمایندگی خرید و فروش محصولات شرکت برند LifeSpan BioSciences LSBio لایف اسپن

محصولات شرکت میلتنی بایوتک در بیش از 20،000 نشریه و در بیش از 35،000 درمان بالینی تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از نشریات که محصولات این شرکت را ذکر کرده اند می توانند از طریق سایت CiteAb، یک موتور جستجوی آنتی بادی که 4591 محصول Miltenyi Biotec را فهرست می کند، قابل دسترسی است.

خدمات، معرف ها و ابزارهای شرکت نامبرده از تحقیقات پایه، تحقیقات بالینی و ترجمه یافته های تحقیقات پایه در مورد برنامه های بالینی حمایت می کند که سلامت انسان را بهبود می بخشد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از تجزیه بیان ژن، تولید محصولات زیستی با توجه به دستورالعمل GMP.

فن آوری Miltenyi Biotec در برنامه های کاربردی مربوط به دسترسی، تجزیه و تحلیل و استفاده از سلول های اولیه در تحقیقات پایه، تحقیقات ترجمه و برنامه های کاربردی بالینی استفاده می شود. نمونه هایی از این برنامه ها شامل تهیه نمونه، جداسازی سلول، مرتب سازی سلول ها، جریان سیاتومتری، برنامه های کاربردی مولکولی، کشت سلولی تا درجه GMP، تصویربرداری قبل از بیماری، حفظ سلول های بالینی و پردازش سلول های بالینی است.

این مطلب را از دست ندهید :
خرید مرک | خرید Merck

واکنش دهنده ها و دستگاه های میلتنی بایوتک عمدتا در زمینه های تحقیقاتی در زمینه ایمونولوژی، زیست شناسی سلول های بنیادی، علوم اعصاب و سرطان مورد استفاده قرار می گیرند.
در حدود 30 سال است که این شرکت توانایی پیشرفت تحقیقات زیست پزشکی را افزایش می دهد و نقش مهمی را در سلول و ژن درمانی ایفا می کند.

 

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *