نمایندگی Thermo Fisher Scientific | سفیر آزما کیان نمایندگی ترموفیشر در ایران

شرکت Thermo Fisher Scientific | ترموفیشر

نمایندگی اصلی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران

نمایندگی اصلی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران :

سفیر آزما کیان نمایندگی اصلی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران
سفیر آزما کیان نمایندگی اصلی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران

سفیر آزما کیان نمایندگی اصلی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران است که با تمام ظرفیت سعی در ارائه خدمات در این زمینه را دارد.

تاریخچه:

Thermo Fisher Scientific یک شرکت توسعه محصولات بیوتکنولوژی چند ملیتی امریکایی است که در سال ۲۰۰۶ توسط ادغام Thermo Electron و Fisher Scientific تاسیس شده است. در آوریل ۲۰۱۳، پس از یک قرارداد رقابتی با Hoffmann-La Roche، Thermo Fisher Life Technologies Corp را برای ۱۳٫۶ میلیارد دلار در معامله ای که شرکت را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در بازار تست های ژنتیک و دقیق تجهیزات آزمایشگاهی رتبه بندی می کرد، به بازار عرضه کرد.

پیشگامان و ادغام

Thermo Electron در سال ۱۹۵۶ توسط جورج N. Hatsopoulos و Peter M Nomikos تاسیس شد. هاتسوپولوس، مدرک کارشناسی ارشد MIT در مهندسی مکانیک و Nomikos یک مدرسه بازرگانی هاروارد است. این تمرکز بر ارائه محصولات و خدمات تحلیلی و آزمایشگاهی بود و درآمد بیش از ۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۴ داشت.

فیشر علمی در سال ۱۹۰۲ توسط چستر جی فیشر از پیتسبورگ تاسیس شد. این تمرکز بر ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، لوازم و خدمات مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی، تحقیقات علمی، ایمنی و آموزش و پرورش بود.

در تاریخ ۱۴ مه سال ۲۰۰۶، Thermo Electron و Fisher Scientific اعلام کردند که آنها را در بورس بدون مالیات، سهام برای بورس ادغام خواهند شد. شرکت ادغام شده به نام Thermo Fisher Scientific شناخته شد. در ۹ نوامبر ۲۰۰۶، شرکت ها اعلام کردند که این ادغام به پایان رسید. با این حال، کمیسیون تجارت فدرال تصریح کرد که این خرید با توجه به تبخیر گریز از مرکز، منعقد شد و نیازمند فیشر برای جلب Genevac بود. در آوریل ۲۰۰۷، Genevac به شرکت Riverlake Partners LLC فروخته شد و این ادغام با تایید FTC بسته شد.

در حال حاضر محصولات این شرکت تحت نام تجاری Thermo Scientific، Fisher Scientific و چند نام تجاری شناخته شده دیگر (به عنوان مثال Chromacol، Nalgene، Cellomics، Pierce Protein Research و Fermentas) فروخته می شود. طبق آمار شرکت، ۴۶ درصد از فروش آن در علوم زیستی، ۲۰ درصد در مراقبت های بهداشتی و ۳۴ درصد در صنعت / محیط زیست و ایمنی است.

Thermo Fisher دارای دفتر و عملیات در بسیاری از کشورها، به ویژه در ایالات متحده آمریکا و در اروپا است.

در ماه مه ۲۰۱۱، شرکت Thermo فیشر علمی Phadia را برای تست آلرژی و بیماری های خود ایمنی برای خرید ۲٫۴۷ میلیارد یورو (۳٫۵ میلیارد دلار) خریداری کرد.

در سال ۲۰۱۳ ترمو فیشر موافقت کرد که فناوریهای زندگی را برای ۱۳٫۶ میلیارد دلار خریداری کند. این فروش در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۴ تکمیل شد و نام تجاری فناوریهای Life Technologies به عنوان بخشی از گروه راه حل های علوم زندگی Thermo Fisher Scientific شناخته شد.

در فوریه ۲۰۱۵، این شرکت اعلام کرد که Advanced Scientifics را برای ۳۰۰ میلیون دلار در یک قرارداد نقدی به دست خواهد آورد. ASI طراحی، تولید و ارائه تکنولوژی های مورد استفاده در راه حل های زیست محیطی را طراحی می کند. در ژوئن ۲۰۱۵، این شرکت اعلام کرد قصد خود را برای خرید Alfa Aesar، تولید کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی جهانی برای ۴۰۵ میلیون دلار از جانسون متی، و کسب در پایان سپتامبر تکمیل شد.

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۶، شرکت اعلام کرد که Affymetrix 1.3 میلیارد دلار می گیرد. در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۱۶، این شرکت اعلام کرد که شرکت FEI را برای ۴٫۲ میلیارد دلار، تولید کننده میکروسکوپ الکترونی، خریداری خواهد کرد. در اوائل سال ۲۰۱۷ این معامله پیش بینی شده است و به رشد گروه تجاری Analog Devices Instruments Thermo کمک خواهد کرد. در ماه نوامبر شرکت اعلام کرد که MTI-GlobalStem را قبول خواهد کرد که یک شرکت خصوصی که قبلا خصوصی بوده و واکنش دهنده برای انتقال سلول، نوروبیولوژی و سلول های بنیادی پژوهش.

در فوریه سال ۲۰۱۷ شرکت Finesse Solutions، Inc.، توسعه دهنده سیستم های اتوماسیون کنترل مقیاس پذیر و نرم افزار تولید بیوفیلم را پس از خاتمه زود هنگام دوره انتظار تحت قانون بهبود قوانین ضد ترقی Hart-Scott-Rodino، خریداری کرد. معامله روز بعد انجام شد. در ماه مارس، این شرکت اعلام کرد که Core Informatics، ارائه دهنده سیستم عامل های مبتنی بر ابر پشتیبانی از مدیریت داده های علمی را به دست خواهد آورد. در ماه مه، این شرکت اعلام کرد CDMO، Patheon را برای ۷٫۲ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

Thermo Scientific

ابزار تحلیلی نوآورانه، تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص تخصصی که نتایج سریع و دقیق را برای مشتریان در بازارهای تحقیقاتی، بالینی و کاربردی ارائه می دهند.

رهبر جهان در خدمت علوم

شرکت “Thermo Fisher Scientific” رهبر جهان در خدمت علم است و درآمد بیش از ۲۰ میلیارد دلار و تقریبا ۶۵،۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد. ماموریت ما این است که مشتریان خود را قادر سازیم جهان را سالم تر، پاکیزه تر و ایمن تر سازیم. ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا تحقیقات علوم زیستی را سرعت بخشند، چالش های پیچیده تحلیلی را بهبود بخشند، تشخیص بیمار را بهبود بخشیده، داروها را به بازار عرضه می کنند و تولیدات آزمایشگاهی را افزایش دهند. از طریق مارک های برتر ما – Thermo علمی، Applied Biosystems، Invitrogen، Fisher Scientific و Unity Lab Services – ما ترکیبی بی نظیر از فن آوری های نوین، خرید راحتی و خدمات جامع را ارائه می دهیم.

فن آوری های زندگی، که در حال حاضر یک نام تجاری Thermo Fisher Scientific هستند، ریشه های خود را در سال ۱۹۶۲ با ایجاد گروه شرکت بزرگ جزیره بیولوژیک (GIBCO) در جزیره گرند نیویورک رد می کنند و سرم را از اسب های برداشت شده در زمین خود برداشت می کنند. اصلی Life Technologies، Inc.، یک شرکت تابعه از شرکت Dexter Corp. در سال ۱۹۸۳ توسط ادغام آزمایشگاه های تحقیقاتی Bethesda، Inc. و شرکت GIBCO تاسیس شد. در سال ۲۰۰۰، فناوریهای زندگی توسط Invitrogen خریداری شد. هشت سال بعد، پس از به دست آوردن شرکت Invitrogen شرکت Applied Biosystems، Invitrogen تغییر نام داد و ایجاد جدید Technology Technologies Corp. در سال ۲۰۱۴، Technologies Life چهارمین نام تجاری برتر در Thermo Fisher، رهبر جهان در خدمت علم بود

جدول زمانی   شرکت ترمو فیشر

۲۰۱۴

    تهیه فن آوری های زندگی توسط Thermo Fisher Scientific به پایان رسید، ایجاد یک رهبر بی نظیر در خدمت تحقیق، تشخیص تخصص و بازارهای کاربردی. به عنوان بخشی از شرکت ادغام شده، نام تجاری فن آوری های زندگی همچنان یک نوآور در علوم زیستی و یک تامین کننده محصولات در بازارهای متعدد تحقیق و کاربرد است.

۲۰۱۳

    Thermo Fisher Scientific اعلام کرد قصد خود را برای به دست آوردن فن آوری های زندگی.

۲۰۱۲

    فن آوری های زندگی GlobalFiler ™ Kit را منتشر می کند، استاندارد جدیدی را برای تست سرنوشت جنایی جنایی سریع تر تنظیم می کند.

    فن آوریهای زندگی Pervenio ™ Lung RS را اولین تست ژنتیکی برای شناسایی بیماران مبتلا به سرطان ریه در مراحل اولیه عود مجدد می دانند.

۲۰۱۱

    دستگاه ژن شخصی یون توسط دانشمندان و محققان زندگی در آلمان برای شناسایی منبع شیوع E. coli در سه روز استفاده می شود. در عرض دو هفته، زندگی شروع به حمل کیت های تشخیص سریع به اروپا می کند.

۲۰۱۰

    فناوریهای زندگی Ion Torrent، توسعه دهنده نسل بعدی پردازنده نسل بعدی نیمه هادی و دستگاه ژنوم شخصی یون (PGM) ™ را راه اندازی می کند که سریع ترین ابزار ترتیب فروش در تاریخ بازار است.

۲۰۰۸

    کیت های فن آوری های زندگی برای تشخیص احتمال آلوده شدن E. coli O157 به مواد غذایی در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۰۸ در پکن، چین مورد استفاده قرار می گیرد.

    شرکت فناوری های زندگی (NASDAQ: LIFE) با ادغام شرکت Invitrogen و Applied Biosystems Inc.

۲۰۰۲

    Biosystems کاربردی به درآمد ۱،۶ میلیارد دلار می رسد و محصولاتی همچون SOLiD System را در میان اولین پلت فرم توالی نسل بعدی نسل بعدی ارائه می دهد.

۲۰۰۰

    Applied Biosystems به عنوان یک شرکت تحت فروش عمومی (NYSE: AB) منتشر می شود.

    Invitrogen با Life Technologies / GIBCO، یکی از طولانی ترین شرکت های ایستاده در صنعت و رهبر جهانی در زیست شناسی مولکولی و منابع فرهنگ سلولی برای صنعت علم زندگی، ادغام شده است.

۱۹۹۹

    Invitrogen با فروش ۳۳ میلیون دلار، به طور عمومی (NASDAQ: IVGN) با ۴۸٫۱ ملیون دالر در اولین ارائه عمومی خود، افزایش می یابد. این شرکت همچنین Novex را به عنوان رهبر در مشخصه پروتئین کلونینگ به دست می آورد.

۱۹۸۷

    لیل ترنر، جو فرناندز و ویلیام مک کانل Invitrogen را بر این گرفتند که محصولاتی را برای بازار تحقیقات زیست شناسی مولکولی برای کیت ها، معرف ها و خدمات متمرکز کردند.

۱۹۸۳

    Biosystems کاربردی حق توالی خودکار خودکار از موسسه فناوری کالیفرنیا را دریافت می کند. این شرکت توسط Perkin Elmer خریداری شده است.

۱۹۸۱

    سیستم های کاربردی توسط Sam Eletr و آندره ماریون به عنوان یک سازنده تحقیقات بیوشیمیایی و تشخیصی تاسیس شده است.

۱۹۷۵

    تولید آنتی بادیهای مونوکلونال توسط سزار میلستین و جورجز جی. ف. کللر از GIBCO اختراع شده است، که در سال ۱۹۸۴ با نیلز کج جرن جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی را در سال ۱۹۸۴ به اشتراک گذاشتند.

۱۹۶۴

    GIBCO اولین سلول های بنیادی را کشت می کند.

۱۹۶۲

    شرکت زیست شناسی جزیره بزرگ (Gibco) در جزیره گرند نیویورک تاسیس شده است. این شرکت سرم را از اسب های برداشت شده در زمین خود تهیه کرد.

شرکت Thermo Fisher Scientific (NYSE: TMO) رهبر جهان در خدمت علم است و درآمد بیش از ۲۰ میلیارد دلار و تقریبا ۶۵،۰۰۰ کارمند در سراسر جهان است. ماموریت ما این است که مشتریان خود را قادر سازیم جهان را سالم تر، پاکیزه تر و ایمن تر سازیم. ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا تحقیقات علوم زیستی را سرعت بخشند، چالش های پیچیده تحلیلی را بهبود بخشند، تشخیص بیمار را بهبود بخشیده، داروها را به بازار عرضه می کنند و تولیدات آزمایشگاهی را افزایش دهند. از طریق مارک های برتر ما – Thermo علمی، Applied Biosystems، Invitrogen، Fisher Scientific و Unity Lab Services – ما ترکیبی بی نظیر از فن آوری های نوین، خرید راحتی و خدمات جامع را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر، لطفا www.thermofisher.com مراجعه کنید.

.

Thermo Fisher Scientific is an American multinational biotechnology product development company, created in 2006 by the merger of Thermo Electron and Fisher Scientific. In April 2013, after a competitive bidding with Hoffmann-La Roche, Thermo Fisher acquired Life Technologies Corp for $13.6 billion in a deal that would rank the firm as one of the leading companies in the genetic testing and precision laboratory equipment markets.

Predecessors and merger

Thermo Electron was co-founded in 1956 by George N. Hatsopoulos and Peter M Nomikos. Hatsopoulos is a MIT PhD in mechanical engineering and Nomikos a Harvard Business School graduate. It focused on providing analytical and laboratory products and services, and had revenues of over $2 billion in 2004.

Fisher Scientific was founded in 1902 by Chester G. Fisher from Pittsburgh. It focused on providing laboratory equipment, chemicals, supplies and services used in healthcare, scientific research, safety, and education.

On May 14, 2006, Thermo Electron and Fisher Scientific announced that they would merge in a tax-free, stock-for-stock exchange; the merged company was named Thermo Fisher Scientific.On November 9, 2006, the companies announced that the merger had been completed. However, the Federal Trade Commission ruled that this acquisition was anticompetitive with regard to centrifugal evaporators, requiring Fisher to divest Genevac. In April 2007, Genevac was sold to Riverlake Partners LLC and the merger closed with FTC approval.

Currently, the company’s products are sold under the brand names of Thermo Scientific, Fisher Scientific, and several other recognized brand names (e.g. Chromacol, Nalgene, Cellomics, Pierce Protein Research and Fermentas). According to company figures, 46% of its sales are in life sciences, 20% in healthcare, and 34% in industrial/environmental and safety.

Thermo Fisher has offices and operations in many countries, notably the U.S. and in Europe.

In May 2011, Thermo Fisher Scientific Inc. bought Phadia to expand in testing for allergies and autoimmune diseases for €۲٫۴۷ billion ($3.5 billion) in cash purchase.

In 2013 Thermo Fisher agreed to buy Life Technologies for $13.6 billion. The sale was completed on 4 February 2014, and the Life Technologies brand became part of the Life Sciences Solutions Group of Thermo Fisher Scientific.

In February 2015, the company announced it would acquire Advanced Scientifics for $300 million in a cash-deal. ASI designs, manufactures and delivers technologies used in bioprocessing solutions. In June 2015, the company announced its intention to acquire Alfa Aesar, a global manufacturer of research chemicals for $405 million from Johnson Matthey, and the acquisition was completed at the end of September

In January 2016, the company announced it would acquire Affymetrix for $1.3 billion. On May 27, 2016, the company announced it would acquire FEI Company for $4.2 billion, a manufacturer of electron microscopes. This acquisition is anticipated to close in early 2017 and will contribute to the growth of Thermo’s Analytical Instruments business group.In November the company announced it would acquire MTI-GlobalStem, a previously privately held company that develops reagents for cell transfection, neurobiology and stem cell research.

In February 2017, the company acquired Finesse Solutions, Inc., developer of scalable control automation systems and software for bioproduction after receiving early termination of the waiting period under the Hart-Scott-Rodino Antitrust Improvements Act. The transaction was completed a day later. In March, the company announced it would acquire Core Informatics, provider of cloud-based platforms supporting scientific data management. In May, the company announced it would acquire CDMO, Patheon, for $7.2 billion.


سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و فروش مواد آزمایشگاهی و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

برای خرید مواد شیمیایی و خرید مواد آزمایشگاهی و خرید مواد شیمیایی و آزمایشگاهی (سیگما آلدریچ، مرک آلمان، کیت تحقیقاتی، محیط کشت، آنزیم، آنتی بادی و… می توانید 24 ساعته تماس بگیرید : 09357007743 و 02166074277

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من