واردکننده کیت تحقیقاتی در ایران | سفیر آزما کیان مواد شیمیایی آزمایشگاهی

واردکننده کیت تحقیقاتی در ایران

واردکننده کیت تحقیقاتی در ایران

واردکننده کیت تحقیقاتی در ایران :

شرکت سفیر آزما کیان بزرگترین واردکننده محصولات در حوزه مواد شیمیایی و کیت‌های تحقیقاتی از معتبرترین برندهای روز دنیا است که سابقه طولانی مدت در جهت همکاری با شرکت‌های تولید کننده، آزمایشگاه‌ها، اساتید دانشگاه و دانشجویان در سرتاسر کشور را دارد.

سفیر آزما کیان، بزرگترین شرکت وارد کننده و فروش مواد شیمیائی آزمایشگاهی از بزرگترین و برترین برندهای دنیا
شرکت بازرگانی سفیر آزما کیان با نام تجاری سفیر آزما کیان با تجربه 15 ساله و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان خبره و با هدف تامین کلیه نیازهای ازمایشگاهی و پژوهشی در راستای تسهیل خدمات به مراکز معتبر پژوهشی و دانشگاهی دانشجویان و سایر اقشار تاسیس شده است. عرضه محصولات مجموعه سفیر آزما کیان به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از بزرگترین و برترین برندهای معتبر و شناخته شده در این حوزه و با بهره گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان است که این وجه تماییز با سایر رقبا در این حوزه است.

این امر بدون شک جز با اعتماد مشتریان محقق نمی‌شود و در حال حاضر این شرکت به عنوان یک برند مطرح و قابل اعتماد در کلیه مراکز دولتی و خصوصی با سابقه‌ای درخشان شناخته می‌شود.

شرکت سفیر آزما کیان در خدمت و نیل به اهداف مشتریان سایر خدمات خود را با رویکرد جدید و هوشمند که کلیه نیازهای مشتریان رابه طور کامل برطرف کند گام‌هایی را نهاده که در آینده‌ای نزدیک به سمع و نظر مشتریان خواهد رسید که می‌تواند گام بسیار بزرگی در راستای تامین نیازهای مراکز علمی، دانشگاهی، تحقیقاتی، پژوهشی، درمانی، کارخانجات، صنایع و بخش کشاورزی و دیگر مراکز وابسته و مرتبط باشد که این امر با توجه مشتریان به جهت بهبود و ارتقا با ارائه انتقادات و پیشنهادات میسر می‌شود.

شرکت سفیر آزما کیان واردکننده کیت تحقیقاتی و کیت آزمایشگاهی از تمامی برندهای معتبر در ایران می باشد.

با تشکر از برند اول ایران و همکاری افتخاری با ما سفیر آما کیان

سفارش : 09357007743 و 09128308091