نمایندگی Selleckchem | خرید Selleckchem

نمایندگی Selleckchem | خرید Selleckchem

نمایندگی Selleckchem | خرید Selleckchem

نمایندگی Selleckchem | خرید Selleckchem :

شرکت Selleckchem بیش از 3000 مهار کننده مورد استفاده در مسیرهای سیگنال سلولی ارئه می دهد. این شرکت به طور مرتب جدیدترین یافته های علمی را دنبال می کند تا مشتریان بتوانند از جدیدترین مهار کننده ها در تحقیقات علمی خود بهره مند شوند.

مجموعه غربالگری بیولوژیکی شرکت مذکور شامل بیش از 2،100 مولکول کوچک با فعالیت های بیولوژیکی و دارویی معتبر است. ایمنی و اثربخشی این مولکول ها از طریق مطالعات قبل از درمان و بالینی ثابت شده است و بسیاری از آنها ترکیبات تایید شده FDA هستند.

شرکت Selleck Chemicals دارای شبکه ای از سیستم های پیچیده انبارداری در اروپا و آسیا است. مهم نیست که شما کجای جهان قرار دارید، اگر اقلام خریداری شده شما در انبار باشد، این شرکت ظرف مدت 24 ساعت فرآیند حمل و نقل را آغاز خواهد کرد.

این شرکت متعهد است که به عنوان ارائه دهنده اصلی جهانی برای تحقیق، توسعه و تولید در زمینه های علوم زیستی و فن آوری نوآورانه مطرح شود. این شرکت برای دستیابی به دیدگاه استراتژیک خود در نظر دارد با نیازهای مشتریان خود برابری کند و حتی فراتر از نیاز مشتریان خود عمل کند. شرکت نامبرده این هدف را با ایجاد و حفظ استانداردهای تضمین کیفیت تامین می کند.

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من

سفیر آزما کیان

ایران - تهران - اتوبان نواب - بعد از پل سپه - خیابان گلهای اول - ساختمان سهند - طبقه 6 واحد 15
نمایندگی سیگما آلدریچ - نمایندگی مرک آلمان - فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی - فروش کیت تحقیقاتی - آنتی بادی و آنزیم آزمایشگاهی و فروش ویژه انواه محیط کشت در ایران,
ایران, ایران 02166074277
Iran - ایران
تلفن: 09357007743
تلفن دوم: 09128308091
رایانشانی: safirazmakian@gmail.com
URL: https://www.safirazmakian.com
تماس با ما:09128308091

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران : 09357007743 فروش 24 ساعته