نمایندگی شرکت لوباکم هند | فروش محصولات شرکت لوباکم | خرید و فروش

نمایندگی شرکت لوباکم هند | فروش محصولات شرکت لوباکم

نمایندگی شرکت لوباکم هند | فروش محصولات شرکت لوباکم

لوباکم چیست ؟

لوباکم (Loba Chemi) شرکت خرید و فروش مواد شیمیایی ، یک برند معتبر از کشور هندوستان است . لوباکم با بیش از 40 سال سابقه در تولید و عرضه مواد شیمیایی به سراسر جهان جزء برندهای شناخته شده میباشد.

تاریخچه شرکت لوباکم :

ـ لوباکم در سال 1975 در بمبئی (هند) تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی آغاز کرد.

ـ در سال 2001 لوباکم تغییر مکان داده و به بوایزار (Boisar) و تاراپور (Tarapur) منقل شد. در این سال شرکت لوباکم عملیات صادراتی خود را گسترش و توسعه داد و به عنوان رهبر بازار هند در زمینه خرید وفروش مواد شیمیایی با توان بیشتر کار خود را ادامه داد.

ـ در سال2002 ، 10000 مترمربع انبار و امکانات جدید و 300 مترمربع آزمایشگاه در تاراپور به منظور خدمات بهتر به مشتریان و توزیع کنندگان افتتاح شد.

ـ در حال حاضر لوباکم از جمله رهبران بازار برای عرضه مواد شیمیایی ، معرف های تجزیه ای و… در هند و خاورمیانه می باشد . به لطف مشتریان و شبکه های توزیع این شرکت ، کیفیت محصولات شیمیایی در سراسر جهان شناخته شده است به طوری که محصولات لوباکم در بیش از 80 کشور و 5 قاره عرضه میشود.

چشم انداز شرکت لوباکم :

هدف این شرکت تامین نیاز مشتریان ، حفظ سلامت جامعه ، تضمین کیفیت فرآیند های شیمیایی ، کیفیت محصولات و حفظ محیط زیست است . لوباکم در حال حاضر تامین کننده نیاز های صنایع داروسازی ، صنایع مواد غذایی ، صنایع مواد شیمیایی و… با کیفیت بالا می باشد.

لوباکم در پی تولید مواد شیمیایی و محصولات جدید با توجه به احساس نیاز جامعه است. تجربه و دانش افراد متخصص موجود در این شرکت باعث تولید مواد شیمیایی پرکاربرد و ضروری مانند : نمک های معدنی ، اسید ها با درصد خلوص بالا ، محصولات شیمیایی آلی ( ارگانیک) ، حلال ها با درصد خلوص بالا و محصولات برای کاربرد های خالص ، شده است.

دسته بندی محصولات شرکت لوباکم :

1. محصولات تجزیه ای :

محصولات تجزیه ای مهم این شرکت عبارتند از :

ـ نمک های بافری HPLC :

پیشرفت های مدام در استفاده از نمک های بافری HPLC منجر به افزایش تقاضای برای حلال ها و واکنش ها در گستره وسیعی در زمینه های کاربردی ، به ویژه برای جدا سازی بیومولکولی و یون ها ، جذب UV ، ماده غیر فرار ، محتوای رطوبت ، ناخالصی های فلورسانس و آزمایش های بسیار حساس ، میشود.

ـ طیف سنجی جذب اتمی ـ کروماتوگرافی گازها ـ راه حل های استاندارد TLC

2. رنگ ها و سایه ها :

ـ حلال های رنگ سازی ـ شاخص ردوکس ـ هماتولوژی و بافت شناسی

3. مواد شیمیایی سنتزی :

ـ سخت و تولید مواد شیمیایی برای کشف مواد مخدر ـ مواد شیمیایی  آرایشی و بهداشتی سنتزی مورد استفاده در این صنعت ـ مواد سنتزی مورد استفاده در بیوتکنولوژی و الکترونیک

4. اسیدها ، حلال ها و پایه ها :

ـ سیکلو پنتیل متیل اتر (CPME) های معدنی

مواد شیمیایی ارائه دهنده توسط لوباکم :

1. اسید های آلی و معدنی 2. نمک های آمونیوم 3. قرص های بافری 4. آنزیم ها 5. آلکیل هالیدها 6. کاتالیزورها 7. اکسید ها و پراکسیدها 8. تریازول 9. معرف های زیست شناسی مولکولی 10. موادشیمیایی آزمایشگاهی 11. فسفات های معدنی 12. حلال ها ( حلال های آفت کش ، حلال های MSـLC و…) 13. محصولات نانو 14. پیریدین ها 15. پروتیئن ها و مشتقات آن

نمایندگی شرکت لوباکم هند | فروش محصولات شرکت لوباکم

سفیر آزما کیان برند اول فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی در ایران می باشد.

با تشکر مجله دانش شیمی و تیم پایان نامه من