نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ Supelco Sigma Aldrich

نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ

نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ Supelco Sigma Aldrich

نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ Supelco Sigma Aldrich

نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ Supelco Sigma Aldrich :

Supelco ، یک شرکت تابعه شرکت سیگما-آلدریچ ، یک شرکت ثبت شده ISO 9001 است که مجموعه گسترده ای از ستون های HPLC ، کایرال و GC و همچنین محصولات SPE ، مواد SPME ، استانداردهای شیمیایی و محصولات و خدمات سفارشی را تولید و توزیع می کند. به عنوان رزین ، پردازش رسانه ها و بسته بندی واحد کوچک). خدمات مشتری ویژگی بارز Supelco است. شیمی دانان بسیار ماهر در آزمایشگاه تحقیق و توسعه ، گروه خدمات فنی و آزمایشگاه کاربردی روزانه به صدها سؤال پاسخ می دهند.

پشتیبانی از تکنیک های اصلی کروماتوگرافی

Supelco بیش از 10،000 محصول را برای دانشمندان تحلیلی تولید و توزیع می کند ، از جمله:

نمایندگی ساپلکو سیگما آلدریچ

ستونهای GC مویرگی و بسته بندی شده برای اهداف عمومی و ویژه ستونهای HPLC ، UHPLC و منظوره کلی وابستگی ، تبادل یونی ، جذب و محرومیت اندازه رسانه ها و ستون های LPLC الیاف SPME برای استخراج نمونه سریع و بدون حلال دستگاه های نمونه برداری و لوازم جانبی برای نمونه گیری و تجزیه و تحلیل هوا لوله های SPE ، محصولات نظارت بر هوا و ظروف شیشه ای برای تهیه نمونه استانداردهای شیمیایی تجزیه و تحلیل های زیست محیطی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، نفت ، شیمیایی ، دارویی ، پزشکی قانونی و سایر آنالیزها طیف گسترده ای از کربن ها ، رزین ها ، و رسانه ها ، ویال ها ، سرنگ ها و بسیاری از موارد آزمایشگاهی عمومی خاص و منحصر به فرد صفحات و لوازم جانبی TLC

این مطلب را از دست ندهید :
آیا بهبودیافتگان کرونا می‌توانند روزه بگیرند ؟

بازارها خدمت کردند

محصولات Supelco تقریباً در همه جنبه های زندگی در همه جای دنیا تأثیر می گذارد. آزمایشگاه های محیط زیست و آژانس های دولتی ، تولید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی ها ، آزمایشگاه های داروسازی و بیوتکنولوژی ، شرکت های نفتی و شیمیایی و بسیاری از موسسات دیگر به محصولات Supelco بستگی دارند تا نظارت و کمک کنند تا کیفیت هوا ، آب ، مواد غذایی و خلوص و قوام خود را کنترل کنند.

عمده محصولات و خدمات

محصولات HPLC محصول Supelco شامل ستون های Titan ™ UHPLC ، ستون های HPC Ascentis Express Fused-Core plus به همراه یک ستون جدید FIO-Core BIOshell that است که باعث بهبود پروتئین و پپتیدها در مرحله معکوس می شود. ستونهای Ascentis Express به همین روش ، تجزیه و تحلیل ترکیبات وزن مولکولی کوچک را پیش می برند.

شیمیهای منحصر به فرد پلیمر ستونهای GC مویرگی SLB® و Equity® Supelco ، شناسایی دقیق و تعیین مقدار قابل اعتماد را ارائه می دهند. ستون های SLB Supelco ستون خونریزی کم ، بی اثر و با دوام برای تجزیه و تحلیل ردیابی ارائه می دهد.

Supelco طیف گسترده ای از کارتریج ها و لوازم جانبی SPE را در مراحل استاندارد و تخصصی ارائه می دهد. برخی از جدیدترین و خلاق ترین محصولات SPE شامل HybridSPE®-Phospholipid ، کارتریج های Supel ™ Tox SPE و مواد مغذی Supel QuE Z-Sep QuEChERS هستند. HybridSPE-Phospholipid تجزیه و تحلیل کاربران LC-MS عاری از دخالت فسفولیپید و سرکوب یونهای مرتبط را ارائه می دهد. کارتریج های Supel Tox SPE پاکسازی سریع و ساده ای را برای آنالیز مایکوتوکسین ارائه می دهند. Supel QuE Z-Sep QuEChERS جذب کننده های اضافی چربی و رنگدانه را از نمونه های چرب یا بسیار رنگدانه نسبت به مراحل سنتی برای QuEChERS حذف می کند.

این مطلب را از دست ندهید :
برخی از محصولات سیگما آلدریچ 3

از فن آوری SPME ما (فیبر فیوز سیلیس با روکش کوتاه و با فاز کوتاه) برای حذف آنالیت ها از نمونه های مبتنی بر آب یا فضای استفاده شده و تحویل آنها به یک GC مویرگی یا ستون HPLC استفاده می شود. Supelco همچنین استانداردهای تحلیلی متنوعی را ارائه می دهد و برنامه تحقیق کربن آن منحصر به صنعت صنعت تفکیک است.

امکانات

دفتر مرکزی شرکت و پشتیبانی اصلی شرکت Supelco در بلفونته ، پنسیلوانیا قرار دارند. شبکه گسترده ای از شرکت های تابعه Sigma-Aldrich و متخصصان فروش محصولات Supelco را در سراسر جهان تبلیغ و پشتیبانی می کند.

Supelco/Sigma-Aldrich 595 North Harrison Road Bellefonte, PA 16823
TELEPHONE Technical Service (800) 325-5832 (314) 286-8032
Customer Service (800) 325-3010 (814) 359-3441
FAX Customer Service (800) 325-3010 (814) 359-5459
E-MAIL supelco@sial.com
WEB SITE http://sigma-aldrich.com/analytical
NUMBER OF EMPLOYEES 270
YEAR FOUNDED 1966

فروش آنلاین سیگما آلدریچ

با تشکر از سفیر آزما کیان نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

09128308091 و 09357007743

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *