نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایران | سفیر آزما کیان مواد شیمیایی آزمایشگاهی

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایران

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایران

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایرانشرکت پرومگا در سال 1978میلادی توسط آقای بیل لینتون در کشور ایالات متحده امریکا تاسیس شد

 هدف ساخت و تاسسیس این شرکت تامین آنزیم های محدود در بیوتکنولوژی بیان شده است که در این کار توانسته به موفقیت های چشم گیری برسد .

 شرکت پروگما در حال حاضر بیش از 4 هزار کالای علوم تحقیقاتی را تولید و روانه بازار میکند.

این کالاهای ارزشمند توسط شرکت های دارو سازی  مورد استفاده قرار میگیرند در واقع مشتری های ثابت این نهاد شرکت های بزرگ دارو سازی در جهان هستند.

طبق آمار رسمی ویکی پدیا در سال 2019 بیش از 1700 نفر در این شرکت مشغول بکار بوده اند و درآمد خالص این شرکت بیش از 450 میلیون دلار بوده است.

 این شرکت  کار خود را  با محصولاتی برای  تحقیق  ژنومیک آغاز کرد و اکنون شامل سیستم های کلونینگ ، نشانگر های  لوسیفر ، محصولات تقویتی و همچنین ساخت آنزیم ها است.

نمایندگی شرکت پرومگا در ایرانشرکت پرومگا یکی از دو شرکت اصلی ساخت سیستمهای ژنتیکی بر پایه دی ان ای در جهان است .

این مطلب را از دست ندهید :
خرید جوش شیرین صنعتی | فروش جوش شیرین عمده | جوش شیرین خالص

این شرکت در سالهای گذشته برای تشخیص و درمان بیماری و کشف راه های  درمان جدید و آزمایش دی ان ای خدمات ارزشمندی به بشر ارائه کرده است.

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایران

 از جمله خدماتی که این شرکت ارائه میدهد میتوان به سیستم های جرم شناسی اشاره کرد. این سیستم برای نهاد هایی مانند  اف بی ای طراحی شده است واولین شرکتی است.

که کیت های تجزیه و تحلیل را به دنیا ارائه کرده است.این کیت ها ی هوشمند  برای آزمایش جرم شناسی در پزشکی قانونی امریکای شمالی مورد استفاده قرار میگیرند که بسیار معتبر هستند

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایرانپرومگا یکی از تأمین کنندگان اولیه در زمینه سنتز پروتئین عاری از سلول بود و همچنان به توسعه نمونه کارها خود در این زمینه ادامه می دهد.

پرومگا طیف وسیعی از محصولات را برای زیست شناسی سلولی و کشف دارو ارائه می دهد ، که بسیاری از آنها براساس فناوری بیوشیمی ساخته شده اند.

این مطلب را از دست ندهید :
محصولات سیگما آلدریچ | محصولات sigma-aldrich

سنجش برای کشف مواد مخدر در سطح جهان استفاده می شود و شامل سنجشهای بیوشیمیایی و مبتنی بر سلول است

در سال 2010 ، یک تجارت خدمات سنجش سفارشی برای زیست شناسی و تولید داروهای مولکول های کوچک راه اندازی کرد.

نمایندگی رسمی شرکت پرومگا در ایران

شرکت سفیر آزما کیان افتخار دارد که نمایندگی این هولدیگ بزرگ را دارد شما میتوانید محصولات این شرکت بزرگ را از ما تهیه کنید برای مشاوره رایگان و خرید با شماره 09357007443 تماس حاصل بفرمایید

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *