نکاتی مهم برای خرید کیت های آزمایشگاهی | سفیر آزما کیان مواد شیمیایی آزمایشگاهی

نکاتی مهم برای خرید کیت های آزمایشگاهی

نکاتی مهم برای خرید کیت های آزمایشگاهی

خرید کیت آژمایشگاهی کیت های آزمایشگاهی جزء مهم ترین و اساسی ترین ابزار های آزمایشگاهی است ما به کمک این کیت ها میتوانیم مواد آزمایشگاهی رو بهتر بشناسیم و آنها را دقیق تر تحلیل کنیم . از آنجایی که خرید کیت های آزمایشگاهی بسیار مهم هستند و در بهتر تشخیص دادن ما کمک میکند ما باید رویخرید آن ها حساست بیشتری داشته باشیم . اگر ما از کیت های بی کیفیت استفاده کنیم در دراز مدت خسارات جبران ناپذیری رو حرفه ی ما میگذارد. در سالهای گذشته این فناوری پیشرفت چشم گیری داشته است و شرکت های تولید کننده ی زیادی پا به عرصه گذاشته اند. هر یک از این شرکت ها کیت های منحصر به فردی را روانه بازار کرده اند

اما ما باید هنگام خرید کیت های آزایشگاهی به چه نکاتی توجه کنیم؟

نکات مهم کیت آژمایشگاهی در این جا من مثالی رو برای شما بازگو میکنم که به درک بهتر ما از کیت های آزمایشگاهی کمک میکند بعضی از افراد تصور میکنند هر چقدر که قیمت کیت ها گران تر باشد کیفیت آن ها بالاتراست  یا بسیاری افراد یک برند مشهور را انتخاب میکنند لازم به ذکر است به شما عرض کنم برای خواندن بعضی از کیت های آزمایشگاهی ما نیاز به دستگاه الایزا ریدر داریم  و برای خواندن بعضی از کیت ها با دستگاه طیف سنجی مرئی-فرابنفش قابل اندازه گیری  می باشد.
این مطلب را از دست ندهید :
کیت ایمونولوژی
پس ما باید قبل خرید این کیت ها اطلاعات درستی از نحوه کار آنها داشته باشیم تا با محیط آزمایشگاهی ما  سازگار باشد .

چه فاکتورهایی برای خرید کیت های  آزمایشگاهی مهم هستند؟

اولین ویژگی مهم در کیت های آزمایشگاهی حساسیت آنها می باشد این حساست روی آزمایش ومیزان تشخیص ما تاثیر به سزایی می گذارد حساست نقش حیاتی در کیت های آزمایشگاهی دارد مخصوصا در کیت های که در آن آنتی بادی استفاده شده است (از آنتی بادی برای استفاده از نمونه های انسانی و حیوانی استفاده میشود. حساسیت و ودقت دو مولفه جدا نشدی هستند باید توجه کرد که کیت مورد نظر قابلیت سنجش با چه دقتی را دارد. به عنوان مثال کیتی در روش الایزا میزان میلی مول از ماده ای را می سنجد. ولی کیتی با روش دیگر مثل رادیو ایمنواسی، میزان نانو مول از همان ماده را این کیت میتواند بسنجد و نتایج را به ما اعلام کند. کنترول مثبت و منفی در کیت های آزمایشگاهی میتواند به تشخیص بهتر ما کمک کند  این  کنترول برای  جلوگیری از اشتباهات در اندازه گیری به ما کمک میکند. با توجه به شرایط کنونی که کیت های آزمایشگاهی از خارج کشور وارد میشود ما باید در انتخاب شرکت وارد کننده تحقیق بیشتری داشته باشیم
این مطلب را از دست ندهید :
لیست اقلام و دستگاه های آزمایشگاهی
یکی دیگر از مولفه های خرید این کیت ها خدمات پس از فروش است. باید ما شرکتی را انتخاب کنیم که در صورت مشکل فورا به آن دسترسی داشته باشیم تا مشکل را حل کنیم خرید کیت های آزمایشگاهیجان کلام ما در این مقاله نکات مهمی را برای شما بازگو کردیم اما در آخر در بسیاری از موارد قیمت کیت های آزمایشگاهی نقش تعیین کننده در خرید کیت های آزمایشگاهی به مشتری ها دارد. در این مورد شما کیت های انتخاب کنید که تعداد تست های قابل انجام آن مناسب با تعداد نمونه های شما باشد . پس کیتی مناسب شماست که هم قیمت مناسبی داشته باشد عم از پشتیباتی خوبی برخوردار باشد.

یکی از معتبر ترین شرکت های وارد کننده که جنس اورجینال را با قیمت مناسب به مشتری عرضه میکند شرکت سفیر آزما کیا است برای خرید و مشاوره رایگان با شماره 09357007743 تماس حاصل بفرمایید .

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *